(+420) 602 251 800
prodej@moto-pneu.cz
Značka
Typ pneu
Ráfek
Šířka
Výška

Dopravné

Veškeré zboží zasíláme s řádným dokladem. Uvedené ceny jsou včetně DPH. JSME PLÁTCI DPH.

Pneumatiky jsou vyrobeny obvykle 2016-2017. Nejedná se o pneumatiky, které mohou být vlivem stáří jakkoliv poškozeny. 

Dopravné v ČR možnosti platby za zboží: hotově-dobírka, platební kartou (řidiči DPD a GLS), platební bránou (hodnota objednávky nad 4000kč s DPH),

                        převodem (hodnota objednávky nad 4000kč s DPH)

- dopravce DPD, doručení následující pracovní den po odeslání. Cena za jakékoliv množství zboží činí 140Kč včetně DPH.  Řidiči DPD lze zaplatit hotově, nebo běžnou platbení kartou.

- dopravce GLS, doručení následující pracovní den po odeslání. Cena za jakékoliv množství zboží činí 140Kč včetně DPH.  Řidiči GLS lze zaplatit hotově, nebo běžnou platbení kartou.

- dopravce Česká pošta (služab DR-balík do ruky), doručení následující pracovní den po odeslání (na vyžádání lze dodat zboží i v sobotu) .

  Cena za jakékoliv množství zboží činí 170Kč včetně DPH.

V rámci ČR nelze zasílat zboží na dobírku v EUR.

Při platbě předem (č.účtu 115-3419300217/0100) za objednané pneumatiky a jiné zboží je dopravné ZDARMA (platí pouze při zasílání v ČR, hodnota objednaného zboží musí v součtu přesáhnou částku 4000Kč). Jako variabilní symbol platby uveďte číslo objednávky, nebo vaše tel.číslo, případně vaše jméno. Emailem obržíte údaje potřebné pro platbu předem na účet.

Dopravné na Slovensko (dopravce DPD) - platba v EUR při převzetí zboží. Zboží lze zaslat pouze na dobírku. Řidiči DPD a GLS lze zaplatit hotově, nebo běžnou platbení kartou.

cena za dopravu jakéhokoliv množství pneumatikčiní 9 EUR - dopravce GLS (doručení 1-2 pracovní dny od podání zásilky)

cena za dopravu jakéhokoliv množství pneumatikčiní 11 EUR - dopravce DPD (doručení 1 pracovní dny od podání zásilky)
 

Zboží na Slovensko bez DPH

Při doložení kopie živnostenského listu a osvědčení o plátci DPH na Slovensku (růžová kartička) lze zboží zaslat bez DPH. Podmínkou je dodání uvedených dokumentů na email prodej@moto-pneu.cz a to v den objednání pneumatik. Bez těchto dokumentů nelze zboží bez DPH odeslat

Osobní odběr s možností přezutí  Slavkov u Brna - hotově, mžnost platby platební kartou,  Speedbike Brno-Brněnské Ivanovice - hotově, Moto XN Dešov u Moravských Budějovic- hotově.

Jakmile bude zboží na tomto místě připraveno, tak Vás budeme informovat emailem, popř. telefonicky. Termín a cenu za přezutí prosím dohodněte s Vámi zvoleným odběrným místem. Přezutí není na žádném z uvedených míst  zdarma.

Pneumatiky Vám přezujeme ve Slavkově u Brna (případně na uvedených výdejních místech), termín si prosím domluvte alespoň 1 den předem. V případě, že máte pneumatiky objednané Vás budeme kontaktovat (email, tel.) a domluvíme termín přezutí. 

Ceny za přezutí v pneuservise Slavkov u Brna:

běžné moto:  350Kč/kolo
atipické motocykly a choppery 400Kč kolo
bez demontáže a montáže z motocyklu (sundaná kola):  200Kč/kolo

 

Informace o odeslání zásilky:

Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení o přijetí Vaší objednávky a následně informaci o termínu dodání. V den odeslání zásilky obdržíte informaci o odeslání prostředníctvím SMS a emailu. Rovněž Vám bude emailem odesláno číslo zásilky. Na stránkách přepravce můžete sledovat kde se Vaše zásilka nachází. V rámci Slovenské republiky zajišťuje přepravu firma DPD. V den doručení Vás bude kontaktovat řidič přepravní společnosti.

Informace o termínu dodání motopneu: prodej@moto-pneu.cz, mob. +420602251800