Moto pneu Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP 180 /60 - 17 ZR 75W TL | e-shop Moto-pneu.cz
Moto pneu Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP 180 /60 - 17 ZR 75W TL v nabídce na moto-pneu.cz v nabídce na moto-pneu.cz

Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP

Vyber rozměr

Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP

Nejnovější genarace sportovní pneumatiky Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP s běhounem přímo odvozená ze závodů na závodních okruzích a navržená tak, aby odemkla plný potenciál vašeho motocyklu, a to jak na silnici, tak na závodní dráze. Je přímo odvozeno od World SBK. Dvojitě složená směs  přední a zadní části použité na nejmodernějších profilech kombinuje vynikající výkon na závodním okruhu s maximálním potěšením z jízdy na silnici. Vyznačuje se nejnovější evolucí patentovaného dezénu FLASH™ navrženého pro zvýšení homogenního tahu při jakémkoli úhlu náklonu. Navrženo tak, aby poskytovalo maximální výkon jak na silnici s tlakem v pneumatikách specifických pro silnici, tak na závodní dráze s tlakem v pneumatikách specifickým pro závodní okruh (doporučeno 2,3 baru vpředu a 2,1 baru vzadu, když jsou pneumatiky ohřáté).

Novinka roku 2023

Diskuze a dotazy k produktu Pirelli Diablo Supercorsa V4 SP Vložit nový
  • Ladislav - ?
   23. 7. 2023
   Dobrý den, jezdím na Sportsmart TT přemýšlím že bych zkusil V4, myslíte že jsou v něčem lepší..?
   • Lukáš, MOTO-PNEU.cz - odpověď
    24. 7. 2023
    dobrý den, těžko říct...musíte vyzkoušet. Sportsmart TT i V4 SP jsou to nejlepší ze sportovních pneumatik, co jde pořídit..
  • Daniel - Doskladnění
   21. 6. 2023
   Dobrý den, mám dotaz, kdy bude doskladněn přední rozměr 120/70. A kolik máte ještě kusů skladem zadní rozměr 200/60. Předem děkuji za odpověď.

Napsat recenzi

Recenze můžou psát pouze přihlášení zákazníci a ti kteří zboží zakoupili.