(+420) 602 251 800
prodej@moto-pneu.cz
Michelin Power One
Michelin Power One v nabídce na moto-pneu.cz

Michelin Power One

0 CZK
0bodů za tento nákup

Michelin Power One

Dvousměsová pneumatika (technologie 2CT) určená jak pro závodní okruh, tak pro běžný silniční provoz. Vyznačuje se výtečnými jízdními vlastnostmi a shodnou technologií a konstrukcí jako pneu slick. Široký sortiment směsí umožňujě odpovídající volbu pneu podle potřeb jezdce.

A - soft

B - medium

C/V - hard (s prodlouženou životností)

bez označení - street verze

 

Recenze a hodnocení zákazníků:

Vaše vlastní hodnocení produktu

Dotazy, diskuze

Dotaz k produktu:

Vložit nový
  • Jozef Brezniak 27. 2. 2012

   Sada - Reagovat
   Dobrý den, měl bych dotaz k sadě k těmto pneu v akci. Směs V je tedy medium B s více masa? Při jakém čase v Brně by se tento rozdíl dal nějak poznat, pro mě jakožto amatéra? Za tuto cenu si myslím jsou tyto pneuna okruh dobrá volba, nebo myslíte něco jiného?

  • Matúš Drábik 23. 2. 2012

   DOT 2008 - Reagovat
   Dobry den, mel bych zajem o sadu, ovsem zajima me ten detail "DOT 2008". Je tam nejaky rozdil mezi 2008 a 2009??, a taky jaka to je smes? Dekuji za odpoved. s pozdravem, Matúš Drábik

   • Lukáš, moto-pneu.cz 23. 2. 2012

    DOT 2008 - Reagovat
    dobrý den, jedná se o doprodej. Je to pouze jedna sada. Pneumatiky jsou kvalitně uskladněné, tak s rokem výroby není problém. Pokud vím, tak provedení "V" je směc "B", tedy medium, ale na pneuamtice je více "pryže"..déle vydrží. Před cca 3 lety jsem jezdil na okruzích provedení "C" (obdoba "V")a bylo to velmi dobré. Za tuto cenu se již nebude opakovat.